Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Позовна заява про визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Позовна заява

про визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

Шлюб між мною, Особою_1, та відповідачем, Особою_2, розірвано.

Від шлюбу ми маємо спільну дитину – Особу_3, «__»_________ року народження.

Рішенням _________ районного суду м. _________ від 18 лютого 2008 року мої позовні вимоги задоволено - стягнуто із Особа_2 на мою користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини – Особи_3, «__»________ року народження, у розмірі 1/4 частини усіх видів його заробітку, але не менше 30% від прожиткового мінімуму у місяць на утримання дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття.

На утримання дитини потрібно не менше 2000 гривень, внаслідок того, що я повинна витрачати щомісячно грошові кошти на наступне: на ліки - 200 гривень, на дитячий садочок - 95 гривень, на гуртки у дитячому садочку - 80 гривень, на ремонти, іграшки, миючи засоби у дитячому садку - 50 гривень, на відвідування оздоровчої групи - 70 гривень, на їжу - 600 гривень, на одяг, взуття - 200 гривень, відвідування музичної школи - 50 гривень, індивідуальні заняття музикою - 200 гривень, комунальні послуги - 200 гривень, кабельне телебачення -33 гривні, санаторно-курортне лікування - 200 гривень щомісячно.

Особа_2 добровільно допомоги на утримання дитини не надає, аліменти сплачує несвоєчасно та не у повному обсязі, не бере участі у додаткових витратах, викликаних частими хворобами дитини.

Відповідач постійно приховує дійсний розмір своїх доходів, має комерційну палатку на базарі, але належної матеріальної допомоги дитині не надає. Нещодавно відповідач придбав новий автомобіль Mitsubisi Lancer X, що свідчить про його матеріальну забезпеченість.

Дитина має слабе здоров’я, перебуває на диспансерному обліку. Згідно із довідкою поліклінічного відділення № 2 _________ дитячої клінічної лікарні, Особа_3, часто хворіє та перебуває на диспансерному обліку з діагнозом: лімфаденопатія, аденоїдні вегетації 1-2 ступеню.

Згідно з вимогами ст. 180 СК України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Відповідно до вимог ст. 183 СК України, частка заробітку (доходу) матері, батька, яка буде стягуватися як аліменти на дитину, визначається судом. Згідно із вимогами. 1 ст. 184 СК України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий доход, а також за інших обставин, що мають істотне значення, суд, за заявою платника або одержувача, може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 192 СК України, розмір аліментів, визначених за рішенням суду, може бути згодом зменшений або збільшений за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров’я когось із них.

З наведених норм чинного законодавства України про особисті немайнові і майнові права та обов’язки батьків і дітей, випливає наступне. Відповідач зобов’язаний утримувати свою дитину до досягнення нею повноліття шляхом сплати аліментів на її утримання у розмірі, визначеному судом. Я маю право на зміну визначеного судом розміру аліментів, у разі зміни матеріального стану відповідача. Дитина є хворобливою, перебуває на диспансерному клінічному обліку, а тому потребує постійних витрат на лікування.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 180, 184, 191-192 СК України, ст.ст. 3, 88, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Змінити розмір аліментів та щомісячно стягувати аліменти із Особи_2, «__» року народження, уродженця м.__________, на мою користь на утримання дитини - Особи_3, «__»___________ року народження, у твердій грошовій сумі, у розмірі 1000 гривень, починаючи стягнення з 15 травня 2009 року і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з Особи_2 судовий збір у сумі 51 гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у сумі 30 гривень на користь держави.

Додаток:

Копія свідоцтва про розірвання шлюбу;

Копія свідоцтво про народження Особи_3;

Копія рішення ________ районного суду м._________ від 18 лютого 2008 року;

Копії квитанцій за оплату дитячого садочка, дитячих гуртків;

Копія довідки поліклінічного відділення № 2 ________ дитячої клінічної лікарні

Копії квитанція за оплату санаторно-курортного лікування;

Копії квитанцій за оплату комунальних послуг.

Дата                          Підпис

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!