Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Позовна заява про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання

Привлекательность государственных закупок для потенциальных продавцов состоит в том, что можно реализовать большие объемы товаров или услуг. Проведение тендеров процесс длительный, сложный и требует основательной юридической подготовки. Поэтому для приведения в порядок и проверки всех необходимых документов обязательно нужно привлекать специалистов, которые помогут предупредить возникновение неприятностей при проведении торгов.  

До ________ районного суду м.__________, адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________, тел.:____________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:________________________, тел.:____________________________

Третя особа: Особа_3, проживає за адресою:________________________, тел.:____________________________

Позовна заява

про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання

З 1991 по 1997 рік я перебувала у шлюбі із Особою_2, від якого маю доньку – Особу_3, «__»______ року народження, яка мешкає зі мною та знаходиться на моєму повному утриманні.

У 1997 році шлюб із Особою_2 розірвано і він сплачував аліменти на утримання доньки. У 2003 році я зареєструвала шлюб із Особою_4, змінила прізвище на прізвище чоловіка і у цьому шлюбі народила доньку Особу_5, яка мешкає зі мною та знаходиться на моєму утриманні. Шлюб із Особою_4 розірвано і я отримую з нього аліменти на утримання доньки Особи_5.

З 01 вересня 2009 року Особа_3 навчається на денному відділенні _____________ технікуму, на платній основі. Строк закінчення навчання – 29 червня 2012 року.

Я працюю, але у зв’язку з тим, що одна утримую двох дітей, маю тяжке матеріальне становище і у зв’язку з тим, що відповідач зобов’язаний утримувати свою дитину до досягнення нею 23 років, вимушена прохати стягувати з нього аліменти на мою користь на утримання доньки Особи_3 до закінчення нею навчання.     

Відповідно до довідки ВАТ «НАЗВА» про середню заробітну плату я маю середньомісячний заробіток 1829 гривень 05 копійок.

Згідно з довідкою КП «НАЗВА» борг відповідача Особи_2 про стягнення з нього аліментів на мою користь на утримання доньки Особи_3 станом на 01 червня 2010 року становить 2767 гривень 63 копійок.

Згідно з вимогами ст. 199 СК України, якщо повнолітні донька чи син продовжують навчання і у зв'язку із цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати таку допомогу. Право на утримання припиняється у разі припинення навчання. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 200 СК України, суд визначає розмір аліментів на повнолітніх дітей з урахуванням обставин, зазначених у ст. 182 цього Кодексу. 

Враховуючи те, що Особа_3 навчається на стаціонарній формі навчання у навчальному закладі, не має ніякого джерела доходів, а знаходиться на утриманні матері, вона потребує матеріальної допомоги. Враховуючи те, що відповідач не є інвалідом, знаходиться у працездатному віці, він зобов'язаний та має можливість утримувати свою повнолітню доньку – Особу_3, яка продовжує навчання та потребує матеріальної допомоги, так як працює та отримує грошові кошти.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 182, 191, 199, 200  СК України, ст.ст. 3, 118-120 ЦПК України, - 

ПРОШУ:

Щомісячно стягувати із Особи_2, «__»________ року народження, уродженого у м.________, на мою користь аліменти на утримання Особи_3, «__»________ року народження, як повнолітньої дитини, що продовжує навчання, у розмірі 1/3 частини від усіх видів його заробітку, починаючи стягнення з 27 квітня 2010 року і до закінчення дитиною навчання - до 29 червня 2012 року.

Допустити негайне виконання рішення суду у частині стягнення аліментів за один місяць.

Стягнути зі Особи_2 судовий збір у сумі 51 гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 120 гривень.

Додаток:

Дата              Підпис

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!