Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Позовна заява про визнання батьківства


До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Третя особа: Особа_3, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Позовна заява

про визнання батьківства

Я, Особа_1, був знайомий з 2002 року із Особою_3.

Ми зустрічалися, між нами тривалий час були інтимні стосунки. Після того як Особа_3 виїхала на роботу до м. Харкова стосунки між нами припинилися. Приблизно в січні 2006 року ми випадково зустрілись, провели разом час і знову розлучилися. Особа_3 виїхала до м. Харкова, а я залишився в м. Орджонікідзе.  

В грудні 2007 року я випадково зустрівся з Особою_3, яка була разом з дитиною. Подивившись на дитину я одразу ж помітив схожість з собою. Для остаточної впевненості, що я є батьком дитини вирішив разом з Особою_3 провести аналіз генетичної ідентифікації на предмет встановлення мого біологічного батьківства відносно Особи_4.  

Звернувшись до Київського міського бюро судово-медичної експертизи для проведення генетичної ідентифікації мною був отриманий висновок №______ від «__»_________року відповідно до якого вірогідність мого біологічного батьківства відносно Особи_4 складає не менше 99,99 %.  

Після остаточного визначення батьківства, Особа_3, яка на той час розірвала шлюб з Особою_2 повідомила відповідача про висновок експертизи генетичної ідентифікації відповідно до якого встановлено моє батьківство та запропонувала йому добровільно відмовитися від батьківства відносно дитини, на що відповідач відмовився вірити в висновок експертизи, заявивши, що висновок куплений.  

З Особою_3 в даний час ми проживає однією сім’єю, плануємо зареєструвати відносини уклавши шлюб.  

Згідно ст. 129 СК України особа, яка вважає себе батьком дитини, народженої жінкою, яка в момент зачаття або народження дитини перебувала у шлюбі з іншим чоловіком, має право пред’явити до її чоловіка, якщо він записаний батьком дитини, позов про визнання свого батьківства. До вимоги про визнання батьківства застосовується позовна давність в один рік, яка починається від дня, коли особа дізналася або могла дізнатися про своє батьківство.  

На підставі викладеного, керуючись ст. 129 СК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

1.    Визнати мене батьком Особи_4, який народився «__»________року у м. Орджонікідзе.

2.    Зобов’язати відділ реєстрації актів громадянського стану по м. Орджонікідзе міськрайонного управління юстиції внести зміни в книгу реєстрації народжень, актовий запис № ______, від «__»_______ року, про народження Особи_4, змінивши в графі батько – Особа_2 на Особа_1.  

Додаток:

Дата            Підпис

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!