Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - Онлайн система учета финансов для домашней бухгалтерии и малого бизнеса.

Преимущества системы:
- Быстродействие.
- Приятный и удобный интерфейс.
- Множество отчетов, графиков и диаграмм, которые помогают лучше управлять финансовыми ресурсами!
Незаконне накладення матеріальної відповідальності. Зразки позовних заяв

Матеріальна відповідальність як один з видів юридичної відповідальності є обов'язком однієї сторони трудового договору - працівника або власника (уповноваженого ним органу) відшкодувати іншій стороні шкоду, заподіяну внаслідок невиконання або неналежного виконання своїх обов'язків у встановленому законом розмірі і порядку.

Матеріальна відповідальність в трудовому праві носить двосторонній, взаємний характер. Складовими частинами її є: матеріальна відповідальність працівників і матеріальна відповідальність працедавця - власника підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу або фізичної особи.

У випадку незаконного накладення матеріальної відповідальності необхідно підготувати відповідну позовну заяву і вирішувати спір в судовому порядку. Як правило, коли працедавець бачить компетентність працівника і готовність відстоювати свої інтереси в суді, подібні спори вирішуються шляхом переговорів.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Зразок. Позовна заява про скасування наказу про накладення матеріальної відповідальності та стягнення матеріальної шкоди
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!