Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Витребування трудової книжки й інших документів. Зразки позовних заяв

Адміністрація підприємства зобов'язана в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним повний розрахунок, що включає і компенсацію за невикористану відпустку.

Якщо працівник в день звільнення не працював, то видача трудової книжки і розрахунок мають бути зроблені не пізніше, чим наступного дня після пред'явлення працівником вимоги про розрахунок.

У разі затримки проведення розрахунку з працівником, а також у разі затримки видачі трудової книжки, адміністрація зобов'язана виплатити працівникові компенсацію у розмірі середнього заробітку працівника за весь час затримки розрахунку, видачі трудової книжки.

На підставі викладеного працівник має всі підстави для звернення до суду з позовною заявою про витребування трудової книжки, в якій може поставити наступні позовні вимоги : стягнути з працедавця невиплачені вам суми, зобов'язати працедавця видати вам трудову книжку, стягнути компенсацію у розмірі вашого середнього заробітку за весь час затримки розрахунку і видачі трудової книжки, починаючи з дня звільнення по день винесення ухвали суду.

Для звернення до суду з питань, пов'язаних із звільненням встановлений місячний термін, так що не слід зволікати з подачею позовної заяви.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Зразок. Позовна заява про витребування трудової книжки та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!