Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Обмеження цивільної дієздатності фізичної особи. Зразок заяви

Цивільною дієздатністю фізичної особи вважається її здатність керувати своїми діями і відповідати за них.

Заява про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи може бути подана в суд членами його сім'ї, органом опіки і опікування, наркологічним або психіатричним закладом.

У заяві мають бути вказані суттєві обставини, які свідчать про психічний розлад або підтверджують дії, в результаті яких фізична особа, яка зловживає спиртними напоями, наркотичними засобами, токсичними речовинами і тому подібне поставила себе або свою сім'ю, а також інших осіб,  яких вона згідно із законом зобов'язана утримувати в складне матеріальне становище.

Суд за наявності достатніх доказів про психічний розлад здоров'я фізичної особи призначає для встановлення його психічного стану судово-психіатричну експертизу.

Особа, цивільна дієздатність якої обмежена, самостійно несе відповідальність за свої дії і нанесення шкоди іншій особі.

З часом можливе відновлення дієздатності фізичної особи. Відміна рішення суду про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи і відновлення цивільної дієздатності здійснюється за рішенням суду за заявою самої фізичної особи, його  опікуна, членів сім'ї або органу опіки і опікування.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Заява про визнання громадянина обмежено дієздатним та встановлення над ним піклування і призначення піклувальника. Зразок
2 Заява про визнання громадянина обмежено дієздатним
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!