Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Визнання особи безвісно відсутньою. Зразок заяви

У разі тривалої відсутності громадянина в місці його постійного проживання, а також інформації стосовно місця його знаходження виникає юридична невизначеність, наслідками якої може стати утиск прав інших учасників правовідносин.

Наприклад, кредитор втрачає можливість отримати належний йому борг; непрацездатні особи, що перебувають на утриманні зниклого громадянина, перестають отримувати від нього належні їм кошти і в той же час не можуть звернутися за пенсією, оскільки вважаються такими, що мають годувальника.

Визнання громадянина безвісно відсутнім можливо тільки в судовому порядку за заявою родичів чи інших осіб.

Суд може визнати громадянина безвісно відсутнім, якщо впродовж одного року на місці його постійного проживання немає відомостей про місце його перебування.

Початок відліку терміну відсутності даних про місце перебування особи в місці його проживання починається з дня отримання останніх відомостей про нього. При неможливості встановити день отримання цих відомостей початком відліку вважається перше число місяця, що слідує за тим, в якому були отримані останні відомості про відсутнього, а при неможливості встановити цей місяць - перше січня наступного року.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Зразок. Заява про визнання фізичної особи безвісно відсутньою
2 Заява про визнання фізичної особи безвісно відсутньою. Зразок
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!