Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Договір франчайзингу. Зразок договору комерційної концесії (франчайзингу)

Для того щоб забезпечити взаємовигідну співпрацю і уникнути несподіванок слід дуже ретельно підходити до укладання договору франчайзингу або комерційної концесії.

Договір франчайзингу передбачає використання комплексу виняткових прав, ділової репутації і комерційного досвіду правовласника в певному об'ємі, з вказівкою або без вказівки території використання стосовно певної сфери підприємницької діяльності.

Як правило, за договором комерційної концесії правовласник надає допомогу в навчанні і підвищенні кваліфікації працівників користувача, контролює якість товарів або послуг, вироблюваних користувачем і так далі.

У договорі франчайзингу обов'язково має бути вказана сфера діяльності, відносно якої встановлюється комерційна концесія: продаж певних товарів, надання послуг і так далі

Для правовласника комерційна концесія є передусім засобом розширення бізнесу, іноді в міжнародному масштабі. Він позбувається необхідності відкривати нові структурні підрозділи, які частенько знаходяться на великій відстані від його місцезнаходження і місця комерційної діяльності. Він також позбувається пов'язаних з цим витрат: реєстрації підприємств, покупки устаткування, найму робочої сили, тобто придбання засобів виробництва, які потрібні для розвитку і функціонуванні в певній сфері бізнесу.

Комерційна концесія (франчайзинг) дозволяє правовласникові за короткий час створити мережу збуту своїх товарів і послуг на великій території. Користувач же знижує підприємницький ризик, оскільки він починає працювати під відомою маркою, по відлагоджених технологіях і використовує вже отриманий досвід.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Договір комерційної концесії (франчайзинг). Зразок
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!