Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Договір найму (оренди) житла: квартири, будинку. Зразок договору найму (оренди) житла: квартири, будинку.

Багато власників квартир намагаються вирішити свої фінансові проблеми, здаючи в оренду житло. Проте іноді замість доходів це приносить масу неприємностей. Нерідко можна почути історію про те, як квартиранти залили сусідів, розбили вікна, наговорили декілька годин по телефону зі своїми закордонними родичами і з'їхали, не заплативши за декілька місяців. Квартиронаймачі теж часто скаржаться на господарів, які можуть "для перевірки" явитися до них серед ночі без попередження, а то і зовсім несподівано виселити, знайшовши вигідніших клієнтів.

При оренді або наймі квартири на короткі або тривалі терміни треба укладати відповідний договір оренди квартир. Цей договір захищає права власника і наймача і в майбутньому при виникненні конфліктної ситуації може бути корисний обом сторонам. Зазвичай договір найму (оренди) квартири складається у двох екземплярах, один з них залишається у власника, інший - у наймача.

Договір найму квартири між власником і наймачем в простій письмовій формі може бути завірений нотаріусом за бажанням обох сторін.

При укладенні договору оренди квартири зверніть особливу увагу на суттєві умови і перевірте правильність таких даних, як предмет договору, адресу квартири, дані про обох сторін, вартість орендної плати, відповідальність сторін, термін і умови розірвання договору та інше.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Договір найму житлового приміщення
2 Договір найму (оренди) житлового приміщення із правом викупу. Зразок
3 Договір оренди житлового приміщення. Зразок
4 Договір суборенди не житлового приміщення. Приклад.
5 Договір оренди квартири
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!