Юрконсультация.com.ua
Cудова практика України - судові рішення.

Profit Money - организуйте учет собственных финансов легко!

Договір перевезення. Зразок договору перевезення

За договором перевезення вантажу автомобільним транспортом перевізник (транспортна організація) зобов'язується доставити ввірений вантаж в пункт призначення і видати його уповноваженому представникові на отримання вантажу.

Замовник зобов'язується сплатити за перевезення вантажу встановлену плату.

Сторони договору перевезення - замовник і перевізник. Замовником можуть виступати як організації, так і громадяни. Перевізником найчастіше виступає спеціалізована належним чином зареєстрована транспортна компанія.

Іноді перевезення вантажу здійснюються не спеціалізованими організаціями, для яких вказаний вид діяльності є додатковою можливістю отримувати дохід (прибуток). Наприклад, будівельна організація одночасно надає послуги з перевезення будівельних вантажів. Така діяльність здійснюється на підставі ліцензії, але використовуваний при цьому транспорт не є транспортом загального користування, а договори, що укладаються при цьому, не відносяться до публічних.

В деяких випадках відправник одночасно виступає одержувачем. Наприклад, при перевезеннях вантажів одного виробничого підрозділу іншому у рамках одного підприємства відправником і одержувачем є одно юридична особа.

Якщо виникла необхідність підготувати договір перевезення автомобільним транспортом, для цього можна адаптувати запропонований нижче зразок договору.

   Количество строк:  
Заголовок материала
1 Разовий договір на перевезення вантажів автомобільним транспортом
 

Зразки позовних заяв

Оскарження рішень, ухвал

Процесуальні документи

Фінанси


Учет Личных Финансов

Продвинутая Система Учета Личных Финансов и Ведения Домашней Бухгалтерии Онлайн.

Бесплатная Регистрация!!!