До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: ___________ філія Кредитної спілки «Всеукраїнське народне кредитне товариство», юридична адреса:___________________тел:______________________

Позовна заява

про зміну дати звільнення, витребування трудової книжки, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу

Я, Особа_1, з 4.09.2008 р. по 3.12.2008 р. працювала на посаді касира _____________ філії Кредитної спілки «Всеукраїнське народне кредитне товариство».  

Згідно наказу № 299-к від 3.12.2008 р. мене було звільнено на підставі ст.36 КЗпП України.

При звільнені трудової книжки мені не повернули.   Не зважаючи на мої звернення до керівництва спілки я постійно чула не зрозумілі відмовки і в кінцевому результаті грубощі на свою адресу.

В кінцевому результаті я просто не маю змоги стати на облік в міський центр зайнятості як безробітня або влаштуватися на нову роботу. Що позбавляє мене можливості утримувати себе та свою сім’ю.

Відповідно до ст.47 КЗпП України власник або уповноважений ним орган зобов’язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку. Крім того, згідно ч.4 ст.235 КЗпП України у разі затримки видачі трудової книжки з вини власника або уповноваженого ним органу працівникові виплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. Днем звільнення вважається день видачі трудової книжки. Про новий день звільнення видається наказ і вноситься запис до трудової книжки працівника.  

Відповідач порушив норми чинного законодавства та  не виконав покладеного на нього обов’язку щодо видачі працівнику трудової книжки в день звільнення.  

Поскільки відповідач своєчасно не видав мені трудову книжку підлягають стягненню середній заробіток за час затримки видачі трудової книжки виходячи із заробітної плати 46 грн. 51 коп. за один день х 148 кількість днів затримки і становить 6883 грн.  

Поскільки існує затримка видачі трудової книжки є всі підстави визнати недійсним запис про моє звільнення з 3.12.2008 р. на фактичний день звільнення, зобов’язавши відповідача видати трудову книжку.

У відповідності до ст.88 ЦПК України суд стягує з відповідача судовий збір та за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи 120 грн. на користь держави.  

На підставі вищезазначеного та керуючись  ст.ст. 232, 233, 235 КЗпП України, ст.ст.3, 118, 119 ЦПК України, –

ПРОШУ:

Зобов’язати Кредитну спілку «Всеукраїнське народне кредитне товариство» змінити дату мого, Особи_1, звільнення з 3.12.2008 р. на фактичний день видачі трудової книжки.

Зобов’язати Кредитну спілку «Всеукраїнське народне кредитне товариство» видати мені, Особі_1, трудову книжку.  

Стягнути з Кредитної спілки «Всеукраїнське народне кредитне товариство» на мою, Особи_1, користь середній заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі 6883 грн., а судовий збір в розмірі 68 грн., за інформаційно-технічне забезпечення 120 грн. на користь держави.

Додатки:

Дата                        Підпис