Умови використання матеріалів сайту "Юридична консультація"

1. Будь-яке використання матеріалів cайту «Юридична консультація» (далі – Сайт) допускається на умовах, зазначених нижче. На зазначених умовах можливий передрук не більше двох матеріалів в день на одному інтернет-ресурсі.

2. Для передруку більшої кількості матеріалів необхідно отримати дозвіл власника Сайту, (надалі Власник). При цьому Власник залишає за собою право заборонити окремим інтернет-ресурсам (в явній письмовій формі) використання матеріалів сайту без пояснення причин.

3. Використання матеріалів Сайту на ресурсах, які стягують плату за доступ до свого змісту, чи будь-яке інше комерційне використання матеріалів сайту здійснюється на платній основі на умовах передплати і укладення письмового договору з Власником Сайту. Під використанням розуміється будь-яке відтворення, публікування, розповсюдження, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.

4. Можливість використання матеріалів Сайту на корпоративних або рекламних сайтах, у друкованих ЗМІ, на радіо і ТБ, в e-mail, RSS або SMS-розсилках, сайтах / ресурсах з обмеженим доступом, у вигляді окремих зкачуваних файлів (. Rar,. Pdf та т . п.), в різних базах даних, на CD-носіях і т. д. розглядається індивідуально, а також вимагає укладення письмового договору про використання матеріалів Сайту. Цей пункт варто розглядати як офіційну заборону в розумінні п. 3 ч. 1 ст. 21 Закону «Про авторське право і суміжні права» на використання матеріалів Сайту на вищеназваних носіях без узгодження з Власником.

5. За отриманням дозволу на використання матеріалів Сайту можна звернутися на e-mail:.

6. Будь-яке використання матеріалів Сайту (як платне, так і безкоштовне; як з укладанням письмового договору, так і без такого) в обов’язковому порядку вимагає виконання наступних умов:

6.1. Вказівки імені (ніку-псевдоніма, якщо є лише нік) автора і назви матеріалу, якщо вони наведені в оригіналі матеріалу.

6.2. Вказівки джерела запозичення (Юридичний портал «Юридична консультація», а не вторинне джерело, яке передрукувало матеріали Сайту) і розміщення прямого (без редиректів) текстового гіперпосилання на безпосередню адресу оригіналу матеріалу на сайті (а не на основну сторінку Сайту http://www.юрконсультация.com.ua/). Розмір шрифту гіперпосилання не повинен бути менше шрифту тексту, в якому використовуються матеріали Сайту. При використанні матеріалів сайту в радіоефірах та інших аудіотрансляціях необхідно озвучувати посилання на Сайт www.юрконсультация.com.ua, як на джерело інформації. Лінк не може бути по гучності тихіше, ніж основний аудіоматеріал користувача. Гіперпосилання повинне розміщуватися безпосередньо до або після матеріалу Сайту або в самому матеріалі Сайту.

6.3. Дотримання точності відтворення. Допускаються скорочення, що позначаються знаком […], а також перекомпонування, які не спотворюють змісту оригінального тексту. Будь-які інші виправлення, перекручення змісту матеріалів (у тому числі шляхом виривання окремих його частин з контексту при цитуванні, компонування не пов’язаних один з одним частин тексту) не допустимі.

7. Забороняється автоматизоване вилучення інформації сайту будь-якими способами без офіційного дозволу.

8. Власник сайту має право у будь-який час змінити ці Умови. Зміни набирають чинності з моменту опублікування відповідного новинного повідомлення про це на Сайті.

9. Порушення цих умов передруку може розцінюватися як порушення захищеного законом права інтелектуальної власності та прав на інформацію.

10. Чинне законодавство України за порушення прав інтелектуальної власності передбачає наступні види відповідальності:
– цивільно-правову (стаття 431 Цивільного кодексу України, стаття 52 Закону України «Про авторське право і суміжні права»);
– адміністративну (стаття 512 Кодексу України про адміністративні правопорушення);
– кримінальну (стаття 176 Кримінального кодексу України).

11. З питань використання матеріалів електронних видань, інформаційних агентств, інтернет-сайтів, ЗМІ, фотобанків та інших третіх осіб, матеріали яких публікуються на Сайті з посиланням на правовласників, необхідно звертатися до останніх.