До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)

який проживає за адресою: ___________

м.______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____

Заява

про поновлення строку для пред’явлення

виконавчого листа до виконання

„____”___________200__р. _____________міський суд _____________ області задовольнив мій позов до Особа2 про відшкодування шкоди, завданої мені внаслідок злочину в сумі ______ грн.

Після ухвалення зазначеного рішення я отримала виконавчий лист і мала намір пред’явити його до виконання, але Особа2 попросив мене цього не робити і пообіцяв протягом двох років добровільного відшкодувати завдану мені шкоду, що підтверджується доданою до заяви розпискою.

Однак свої зобов’язання він виконав лише частково і відшкодував мені _______грн.

У зв’язку з цим, на початку ___________200__р. я вирішила пред’явити виконавчий лист до виконання.

Однак встановлений п. 1 ч. 1 ст. 21 Закону України „Про виконавче провадження” трирічний строк на його пред’явлення на той час вже минув. Внаслідок цього державний виконавець відділу державної виконавчої служби _____________ міського управління юстиції Особа3 відмовив мені у прийнятті виконавчого документу до виконання і запропонував звернутися до суду.

Вважаю, що встановлений законом трирічний строк на пред’явлення виконавчого листа до виконання я пропустила з поважних причин, оскільки Особа2 обіцяв мені добровільновідшкодувати завдану шкоду.

На підставі викладеного й у відповідності із ст. 371 ЦПК України

прошу:

поновити пропущений мною строк для пред’явлення до виконання виконавчого листа №______ про стягнення з Особа2 на мою користь майнової шкоди, завданої мені внаслідок злочину в сумі ___ грн.

.

Додатки:

1.Копія розписки Особи2

2.Копія заяви.

„____”___________200__р.________Особа1