До ________ районного суду м.________адреса:__________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:____________, тел.:__________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:__________, тел.:____________

МРЕВ ДАІ ГУ УМВС України в _______ області, ареса:__________________________

Позовна заява

про витребування майна із чужого незаконного володіння

Рішеннями _________ районного суду м. _________ від 12 травня 2006 року, Апеляційного суду _________ області від 15 листопада 2006 року визнане право власності на автомобіль марки «Toyota-Korolla» 2005 року випуску (об’єм двигуна 1,6 л., кузов ____________, державний реєстраційний номер __________), за мною – ОСОБОЮ_1.

24 грудня 2007 року ухвалою колегії суддів з касаційного розгляду справ Апеляційного суду ____________ області відхилено касаційну скаргу ОСОБА_2 та рішення __________ районного суду м. _________ від 12 травня 2006 року, Апеляційного суду ___________ області від 15 листопада 2006 року залишено без змін.

За вищевказаними судовими рішеннями, договір № _______ купівлі-продажу автомобілю «Toyota-Korolla», 2005 року випуску (об’єм двигуна 1,6 л., кузов __________, державний реєстраційний номер ________), укладений 23.06.2005 року між продавцем ТОВ “Назва” і покупцем ОСОБА_2 визнаний недійсним в частині покупця. Покупцем та власником автомобіля марки «Toyota-Korolla» визнаний я – ОСОБА_1. 

Відповідач незаконно користується зазначеним автомобілем, відмовляється у добровільному порядку відповідно до рішень суду про визнання права власності на вказаний автомобіль за мною, зняти зазначений автомобіль з державної реєстрації та повернути його власнику – позивачу.

Зазначений автомобіль має свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу в МРЕВ ДАІ ГУ УМВС України в ________ області на ім’я ОСОБА_2, що дає відповідачу право незаконно володіти чужим майном та перешкоджає мені здійснювати права власника.

ст. 41 Конституції України передбачає, що кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Згідно ст. 317 ЦК України власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

Відповідно до ст. 321 ЦК України, право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні.

Власник має право витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним, що передбачено ст. 387 ЦК України.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. ст. 317, 321, 387 ЦК України, ст.ст.  3, 118, 119 ЦПК України, –

ПРОШУ: 

1. Витребувати у ОСОБА_2 автомобіль марки «Toyota-Korolla», 2005 року випуску (об’єм двигуна 1,6л., кузов ____________, державний реєстраційний номер ___________) та передати його мені – ОСОБІ_1.

2. Визнати недійсним свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, автомобіля марки «Toyota-Korolla», 2005 року випуску, об’єм двигуна 1,6 л., кузов ____________, державний реєстраційний номер _________.

3. Зняти автомобіль марки «Toyota-Korolla», 2005 року випуску, об’єм двигуна 1,6 л., кузов ___________, державний реєстраційний номер __________ з державної реєстрації в МРЕВ ДАІ ГУ УМВС України в _________ області.

Додатки:

Дата               Підпис