До ____________ районного суду м.________________

Позивачі:Особа_1,

адреса: ___________________

Особа_2,

адреса: ___________________

Особа_3,

адреса: ___________________

Відповідач:

Відділ приватизації житла управління житлово-комунального господарства м. _________, адреса: ______________________

Третя особа:

Перша _________ Державна нотаріальна контора, адреса:____________________

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визначення часток у спільній сумісній власності

Квартира №____ в будинку №___ по вул. __________ в місті ___________ приватизована у відповідності з Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду» на членів нашої родини: мене, Особу_1, мого чоловіка, Особу_4, доньку, Особу_2 та внука, Особу_3 про що Відділом приватизації житла «__»_______ року видано Свідоцтво про право власності на житло, згідно розпорядження №______. В цьому свідоцтві не вказано, що дана квартира належить громадянам Особі_1, Особі_2, Особі_3 та Особі_4 в рівних частках.

Квартира розташована на __-му поверсі __-ти поверхового будинку та складається з 3-х кімнат житловою площею 42,50 кв.м. (10,90 кв.м, 17,40 кв.м. та 14,20 кв.м), кухні площею 5,60 кв.м, ванної кімнати площею 1,80 кв.м, вбиральні 1,0, коридору площею 8,20 кв.м, комори площею 4,0 кв.м). Квартира обладнана балконом площею 4,0 кв.м. Загальна площа квартири 60,0 кв.м. Висота приміщень 2,54 м.

«__»_______ року мій чоловік помер, що підтверджується Свідоцтвом про смерть серії ___ №_________. Свою частку померлий заповів доньці.

Ми звернулися до Першої ___________ Державної нотаріальної контори з заявою про намір прийняти спадщину, але нам було відмовлено в цьому через те, що в Свідоцтві про право власності на житло на квартиру на праві спільної сумісної власності не визначені ідеальні частки. По цій причині ми змушені звернутися до суду з позовною заявою про визначення ідеальних часток у спільній сумісній власності.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 257 ЦК України, ст.ст. 27, 118-120, 158, 215 ЦПК України, –

ПРОШУ:

1. Винести рішення, яким встановити рівні долі по 1/4 за кожним з співвласників в спільній сумісній власності на квартиру №__ по вул. ______, __ в місті ___________: – за померлим «__»_______ року Особою_4, Особою_1, Особою_2 та Особою_3.

Додаток:

Свідоцтво про право власності на житло;

Копія свідоцтва про смерть Особи_2;

Копія технічного паспорту квартири;

3 копії паспортів позивачів;

Квитанція про сплату держмита збору та оплати за ІТЗ;

3 копії позовної заяви з додатками 

Дата                      Підпис