До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: __________ сільська рада, адреса:________________________,

Треті особи: Особа_3, проживає за адресою:________________________,

_________ державна нотаріальна контора, адреса:_________________________

Позовна заява

про визнання права власності на майновий пай

«__»__________ року померла ОСОБА_2.

Після її смерті відкрилась спадщина на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» в розмірі 1913грн., залишкова вартість якого, згідно довідки, виданої Спілкою громадян-співвласників майна реорганізованого сільськогосподарського підприємства АПВ «Україна», після 04.11.2005 року становить 1128грн.

Даний майновий пай належав померлій ОСОБА_3 відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства № 290734.

Я, ОСОБА_1, є спадкоємицею майна померлої відповідно до заповіту, посвідченого 04.03.2002 року секретарем ___________ ради, який на день смерті заповідача не змінено і не скасовано, що підтверджується відповідним написом на ньому.

Після смерті ОСОБИ_2 я у встановлений ч.1 ст.1270 ЦК України шестимісячний строк прийняла спадщину, звернувшись з заявою про прийняття спадщини до нотаріальної контори. Однак у видачі свідоцтва про право на спадщину мені було відмовлено у зв`язку з тим, що в заповіті вказано не майновий пай, а базовий пай.

Тому я змушена звертатися до суду для визнання за мною права власності на майновий пай вартістю 1128 грн., який  належав померлій ОСОБІ_2.

Третя особа ОСОБА_3 не заперечує проти того, щоб спадщина у вигляді майнового паю перейшла у мою власність, оскільки померла ОСОБА_2 заповіла йому будинок і він на майновий пай не претендує.

Крім того, ОСОБА_3 подав заяву до нотаріальної контори про прийняття спадщини у вигляді будинку,  який  ОСОБА_2 заповіла йому, не претендуючи при цьому на спадкове майно у вигляді майнового паю.

Ст. 1218 встановлює, що «до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Згідно ч.1 ст. 1223, «право на спадкування мають особи, визначені у заповіті».

На підставі викладеного і, керуючись  ст.ст.  1218, 1223, ч.1 ст.1270 ЦК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, –

ПРОШУ:

Визнати за мною, ОСОБОЮ_1, право власності на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» с.__________ __________ району вартістю одна тисяча сто двадцять вісім гривень, належного померлій «__»_________року ОСОБІ_2, в порядку спадкування за заповітом.

Додатки:

Дата                       Підпис